Новий Polo адаптується до Вашого стилю.

Вибір профілю їзди

У новому Polo завдяки системі вибору профілю їзди Ви можете адаптувати його до конкретної ситуації. Вибір бажаного профілю здійснюється натисканням клавіші або сенсорної кнопки на екрані мультимедійної системи. Після цього автоматично змінюються налаштування системи привода і рульового керування, а в автомобілях із DSG - і моменти перемикання передач.

Профіль ECO допомагає їздити з максимальною економією палива. Він відповідним чином налаштовує динамічні характеристики двигуна та активує систему Start-Stop, якщо до цього вона була вимкнена. Додатково активуються налаштування кліматичної установки та системи управління тепловим режимом двигуна, орієнтовані на зниження витрати пального. Якщо Ваш автомобіль оснащено коробкою передач із подвійним зчепленням DSG, вона починає перемикати передачі раніше і якомога частіше використовує призначену для економії енергії функцію руху накатом.
Якщо ж Ви бажаєте насолоджуватись звичним комфортом, оберіть профіль NORMAL. Полюбляєте спортивний драйв? Обирайте профіль SPORT. А максимальну гнучкість забезпечує профіль INDIVIDUAL

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити