Завдяки цьому у подорожах Ви завжди будете на зв’язку.

Сервіси Car-Net Guide & Inform

Інтернет в автомобілі у Volkswagen називають Car-Net. Під цією назвою об'єднано сервіси, корисні служби та мобільні додатки. Пакет сервісів Guide & Inform¹ доступний із навігаційною системою Discover Media. Підключившись до мережі Інтернет, Ви отримуєте найактальнішу інформацію безпосередньо з інтернету, а робоче місце водія перетворюється на інтерфейс для Вашого смартфона або комп'ютера. Від постійно оновлюваної навігації, оптимізованої орієнтації до детальних даних щодо стану автомобіля. Завдяки системі Car-Net та її мобільним сервісам Ви отримуєте задоволення від світової павутини навіть в дорозі й особисто стаєте її частиною.


¹ Користування мобільними онлайн-сервісами «Guide & Inform» з переліку Car-Net можливе лише у поєднанні з мультимедійною системою Discover Media. Додатково потрібен мобільний пристрій (наприклад, смартфон), який може діяти як мобільна точка доступу WLAN. Альтернативно можна скористатися доступним додатково модемом CarStick з окремою SIM-карткою з активованою послугою передачі даних. Користування сервісами Guide & Inform через мобільний пристрій доступне лише за наявності існуючого або окремо укладеного договору про надання послуг мобільного зв'язку та лише в межах покриття відповідної мережі мобільного зв'язку. Обмін пакетами даних через мережу Інтернет залежно від тарифного плану мобільного зв'язку, особливо в разі перебування за кордоном, може спричинити додаткові витрати (наприклад, призвести до стягнення плати за роумінг). Через використання великого обсягу даних при користуванні сервісами Guide & Inform наполегливо рекомендується підключити безлімітний тарифний план для передачі даних! Для користування сервісами Guide & Inform необхідно укласти окрему угоду з Volkswagen AG. Протягом 90 днів з моменту передачі автомобіля клієнт має зареєструвати його за посиланням www.volkswagen.com/car-net. Доступність сервісів Car-Net Guide & Inform може залежати від країни перебування. Послуги надаються протягом передбаченого угодою терміну, а їх обсяг може змінюватись. Детальнішу інформацію щодо сервісів Car-Net Guide & Inform можна отримати за посиланням www.volkswagen.com/car-net та у Вашого дилера Volkswagen. Для отримання інформації щодо умов тарифного плану звертайтесь до оператора мобільної мережі.

Користуйтесь улюбленими додатками у Вашому Polo.

App-Connect

Інтерфейс App-Connect дозволяє зручно підключати Ваш смартфон до мультимедійної системи Composition Media або навігаційної системи Discover Media. Таким чином, обраними додатками з Вашого смартфона можна користуватись через сенсорний екран. Але перевага полягає не лише в підвищенні зручності користування: додатки можуть обробляти інформацію про автомобіль, щоб надавати Вам додаткові корисні або цікаві функціональні можливості.
Volkswagen пропонує три інтерфейси для підключення смартфонів із багатьма можливостями: MirrorLink®, Android Auto™ від Google та Apple CarPlay™. На www.volkswagen.de/mobilephone можна перевірити, які з цих технологій сумісні з вашим смартфоном. Зверніть увагу, що деякі прикладні програми не пропонуються для кожної з трьох технологій, а доступність цих технологій може відрізнятися залежно від країни.
 

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити