Переглядайте тільки потрібну Вам інформацію.

Active Info Display

Active Info Display дозволяє насолоджуватись перевагами комбінації приладів на великому рідкокристалічному екрані діагоналлю 26 см (10,25 дюймів) з високою роздільною здатністю. На додачу до підвищеної щільності пікселів, насичених кольорів та високої яскравості і контрастності він пропонує можливість вибору варіантів відображення. Завдяки цьому Ви зможете доповнити класичні прилади, такі як тахометр, спідометр та одометр, різними додатковими даними.
Вибір додаткової індикації здійснюється за допомогою багатофункціонального керма та мультимедійної системи: залежно від потреби Ви можете активувати відображення детальних параметрів руху, розгорнути навігаційну мапу на весь дисплей або вивести графічне зображення допоміжних систем для водія. Замість застірлих аналогових циферблатів можна також активувати повноекранне відображення інформації про медіа, що відтворюються з Вашого МР3-плеєра чи контактних даних абонента, з яким Ви розмовляєте. Доступні також комбіновані варіанти відображення, наприклад, поєднання навігаційної мапи з відображенням індикації медіаплеєра.
У мультимедійній системі можна налаштувати до трьох варіантів відображення, зберегти їх та викликати одним натиском кнопки на кермі. Крім того, доступний також класичний профіль. Тут багатофункціональний дисплей відображається на звичному місці - між спідометром і тахометром.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити