Не любите підлаштовуватись?

Перламутр Deep Black, металік White Silver та Flash Rot: кольори кузова, доступні на вибір для Polo beats. Тип ефектних декоративних наклейок¹, що доступні ексклюзивно для beats, залежить від обраного кольору лакофарбового покриття. Наприклад, для автомобілів у кольорі White Silver передбачена матова напівпрозора наклейка у вигляді широкої смуги з червоною лінією, що проходить через дах та капот. Корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду - також контрастного до кузова кольору: для автомобілів у кольорі Flash Rot та White Silver передбачені дзеркала з корпусами перламутрового кольору Deep Black.
Ідеальним доповненням стануть легкосплавні диски Torsby. Полірована поверхня дисків виблискує чорним та сріблястим кольорами. При погляді збоку у вічі кидається ще одна стильна деталь: розташована на передній стійці славетна емблема beats, що ідеально доповнює стильну зовнішність..


¹ На другому-третьому роках експлуатації, особливо під впливом прямих сонячних променів, на декоративних наклейках можуть з'явитися сліди зношення і старіння. В умовах особливо жаркого клімату такі ознаки можуть з'явитись вже протягом першого року. Якщо декоративна наклейка залишається на автомобілі протягом тривалого часу, вигляд лакофарбового покриття під нею може відрізнятись від незахищених наклейкою ділянок кузова.
 

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити