Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Polo beats

Sound: check. Жодна нормальна вечірка не обходиться без гучного звуку. В дорозі цю функцію візьме на себе Polo beats. Його аудіосистема beats потужністю 300 Вт забезпечить фантастичне звучання. Причому Ви зможете не тільки почути, але й переконатися у цьому на власні очі. Адже завдяки унікальному оформленню у фірмовій стилістиці beats вигляд автомобіля не залишить байдужим нікого.

Особливості

Замовляли бас?

Sound

Додайте гучності і відчуйте баси, здатні викликати справжній захват у будь-кого. Polo beats оснащений аудіосистемою від провідного виробника аудіообладнання - компанії Beats Electronics, що завоювала всесвітню славу завдяки навушникам beats by Dr. Dre.

Підлаштовуватись не для Вас?

Екстер’єр

З Polo beats Ви будете самостійно обирати свій шлях. Декоративні наклейки надають авто неповторного вигляду. Корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду пофарбовані у колір, контрастний до лакофарбового покриття кузова. А 16-дюймові легкосплавні колісні диски Torsby стануть чудовим спортивним акцентом.

Сідайте, party починається!

Інтер'єр

Дизайн салону Polo beats слугує чудовим доповненням до аудіосистеми, гарантуючи ідеальний настрій. Стиль beats, що домінує в усьому - від підголівників до килимків, - не залишить байдужим ні Вас, ні Ваших супутників.

Заздрісні погляди гарантовано.

Сидіння

До Ваших послуг - сидіння, про які мріють навіть зірки. Оснащення Polo beats включає два високоякісні спортивні передні сидіння, прикрашені логотипами beats.

 

Конфігуратор та Склад авто