VW Passat: ACC та Front Assist

 

У транспортному потоці Ви можете залишатися спокійним, якщо будете зберігати достатню дистанцію до автомобіля, що їде попереду. Система автоматичного регулювання дистанції ACC, що встановлюється за бажанням, підтримує Вас у цьому.

Система ACC вимірює відносну швидкість і дистанцію до автомобіля, що їде попереду. При цьому датчик вимірює область до 120 м перед автомобілем. У колонах та заторах система гальмує Volkswagen у поєднанні з опціональною коробкою передач з подвійним зчепленням DSG до повної зупинки і знову починає рух через три секунди в залежності від ситуації. Система здатна в межах дії системи тримати дистанцію Вашого автомобіля до автомобіля, що їде попереду, на швидкості до 160 км/год.

Іноді виникають непередбачувані ситуації і необхідним є швидке та потужне гальмування. У таких випадках на допомогу можуть прийти система фронтального контролю Front Assist разом з функцією екстреного гальмування в умовах міста. Якщо на швидкості від 30 до 210 км/год буде розпізнана критична ситуація, система фронтального контролю Front Assist попередить водія акустичними, а також оптичними сигналами і приготується до можливого гальмування.

Якщо небезпечна ситуація не зникне, система автоматично почне процес гальмування, який за необхідності зменшить швидкість зіткнення. Під час процесу гальмування система фронтального контролю Front Assist підтримує водія і дбає про те, щоб у разі необхідності була задіяна максимальна сила гальмування.

Функція екстреного гальмування в умовах міста є доповненням системи фронтального контролю Front Assisst, яка працює в місті в режимі постійних зупинок. На швидкості від 5 до 30 км/год вона за допомогою функції екстреного гальмування може спрацювати в останній момент перед зіткненням.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити