VW Passat Variant: Мультимедіа та навігаційні системи

Ви готові до концерту на замовлення? На Ваш вибір пропонуються дві мультимедійні системи і дві навігаційні системи - частина у якості серійного обладнання, частина у якості опції. Вони відрізняються видом дисплеїв, а також можливостями підключення периферійних пристроїв.

До складу мультимедійной системи Compostition Media входить CD-програвач з підтримкою MP3 і WMA форматів, що відтворює Ваші улюблені аудіозаписи через систему із 8-ми динаміків. Окрім цього, система має слот для SD-картки, інтерфейс USB та AUX-IN і з'єднання Bluetooth для мобільних телефонів. Крім цього, привабливий кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів) робить управління надзвичайно зручним.

Ви можете обирати з двох опціональних навігаційних систем для Вашого Passat Variant. Discover Media постачається з кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів), вісьмома динаміками, FM-радіоприймачем та CD-приводом, двома слотами для SD-карт, роз'ємами AUX-IN та USB, інтерфейсом Bluetooth для мобільних телефонів.

А для тих, хто бажає більшого, опціональна навігаційна система Discover Pro пропонує інноваційну функцію управління жестами. Вона дозволяє Вам перемикатися з однієї радіостанції на іншу або ж одним рухом руки змінити системні налаштування в автомобілі, наприклад, інтенсивність підсвітки. Система також має екран з діагоналлю 23,4 см (9,2 дюйма), який здатен відображати чіткі 3D-карти. Також система має вісім динаміків, FM-радіоприймач та CD-привод, який може програвати аудіофайли у форматах MP3, AAC та WMA, два слоти для SD-карт, роз'єми AUX-IN та USB, інтерфейс Bluetooth для мобільних телефонів.

Всі пристрої обладнані зовнішньою антеною, яка забезпечує гарний рівень приймання сигналу за поганих умов.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити