VW Passat Variant: Car-Net та служба Guide & Inform

 

Інтернет в автомобілях Volkswagen називають Car-Net. Під цим маються на увазі сервіси, додаткові послуги і корисні додатки. Служба Car-Net Guide & Inform¹ Ви можете замовити у поєднанні з навігаційною системою Discover Media. Завдяки підключенню до мережі інтернет Ви можете користуватися найактуальнішими даними. Якщо, наприклад, десь утворюється або зникає затор, Ви дізнаєтесь про це в режимі реального часу. Особливо комфортно: Ваш маршрут налаштовується автоматично у відповідності до інформації з інтернету.

Ви можете здійснювати пошук місць, де Ви могли б зупинитися, і відкрити для себе велику кількість привабливих ресторанів завдяки функції онлайн-пошуку особливих місць. Ви також можете швидко знайти чимало корисних місць: готель, заправна станція або нещодавно відкритий кінотеатр. Постійна актуалізація даних завдяки з'єднанню з мережею інтернет подбає про цікаві і корисні відкриття.

 

 

 

1) Для використання мобільних онлайн-послуг (Car-Net) Вам знадобиться мобільний кінцевий пристрій (наприклад, смартфон), який можна буде використати у якості мобільної точки доступу WLAN. Сервіс Car-Net є доступним лише за наявності існуючого або окремо укладеного договору мобільних послуг між Вами і Вашим оператором мобільного зв'язку та в зоні покриття мобільного радіозв'язку. Через приймання пакетів даних через інтернет, в залежності від Вашого дійсного тарифу мобільного зв'язку і особливо під час користування за кордоном, у Вас можуть виникати додаткові витрати (напр., тарифи в роумінгу). Через об'єм даних, що надходить в рамках користування сервісом Car-Net, рекомендується узгодити фіксований тариф даних з Вашим провайдером мобільного зв'язку! Для користування сервісом Car-Net необхідно укласти окремий договір з Volkswagen AG. Клієнт повинен після отримання автомобіля упродовж 90 днів зареєструвати автомобіль за адресою www.volkswagen.com/car-net.

Доступність сервісу Car-Net може залежати від країни використання. Ці сервіси доступні для користування лише упродовж обумовленого часу дії договору і можуть підлягати змінам з точки зору змісту. Додаткову інформацію стосовно сервісу Car-Net Ви можете отримати за адресою www.volkswagen.com/car-net або у Вашого дилера Volkswagen, інформацію стосовно умов тарифу мобільного зв'язку у вашого провайдера мобільного зв'язку.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити