Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

В Україні розпочато продажі нового Volkswagen Golf

10.04.2017.

З моменту появи першого покоління у 1974 році Golf неодноразово здобував визначних досягнень, але його найголовнішим здобутком є те, що кожні 40 секунд у Світі стає на одного володаря Golf більше.

І новий Volkswagen Golf з гордістю вітає сучасність та має чим здивувати своїх клієнтів, адже звання родоначальника класу автоматично вимагає від нього більше, на відміну від інших.

 

Новинка базується на модульній платформі MQB, яка забезпечує йому пропорцій кузова, які стали більш стрімкими та рельєфними, дизайн увібрав елегантні та водночас виразні риси у порівнянні з попередником. При цьому простір у салоні дещо збільшився за рахунок додаткових 40 мм у висоту, які він отримав у результаті оновлення. При цьому відбулись істотні зміни у його зовнішності завдяки новим бамперам, решітці радіатора, а також абсолютно новому дизайну фар та ліхтарів, що обумовлено технологічними та візуальними змінами у самій конструкції фар та задніх ліхтарів, які відтепер повністю світлодіодні вже починаючи із комплектації Trendline. На зміну ксеноновому освітленню фар головного світла також прийшли повністю світлодіодні варіанти, які доступні у якості опції для всіх комплектацій.

Але найголовніші зміни чекають на Вас у середині нового Volkswagen Golf. Відтепер він може похизуватися новітніми технологіями та асистентами, які раніше були доступні лише представникам старших класів. До них відносяться: система контролю дистанції спереду Front Assist з функцією екстреного гальмування City Emergency Braking, система аварійного гальмування Multi Collision Brake. Інновації у поєднанні з наполегливістю інженерів доводять до вершини досконалості комфорт, динаміку і безпеку під час перебування за кермом. 

Online-cлужби надають можливість синхронізувати та використовувати мобільні пристрої на базі операційних систем Apple та Android, не відволікаючись від керування. Найсучасніші мультимедійні системи нового Golf здатні інтегрувати смартфони і планшети водія та пасажирів до загального функціоналу інформаційно-розважального модуля. Після оновлення новий Golf став першим автомобілем у класі, який отримав функцію управління жестами для мультимедійної системи Discover Pro та повністю цифрову панель приладів Active Info Display.

Новий Golf традиційно представлено у чотирьох комплектаціях: Trendline, Comfortline, Highline та GTI. Українським клієнтам наразі доступна широка гамма бензинових турбодвигунів TSI:

 

  • 1.0 л TSI 85 к.с. із 5-ступеневою механічною коробкою передач
  • 1.0 л TSI 110 к.с. із 6-ступеневою механічною коробкою передач або 7-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG
  • 1.4 л TSI 125 к.с. із 6-ступеневою механічною коробкою передач або 7-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG
  • 1.4 л TSI 150 к.с. із 7-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG
  • 2.0 л TSI 230 к.с. із 6-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG

 

 

Із найбільш актуальною та повною інформацією про новий Golf Ви можете ознайомитись на спеціально створеному та адаптованому сайті http://golf.volkswagen.com. Він наповнений більш детальним описом та відео про новинку, а також про її функції, системи, асистенти і комплектації.

 

Уже з 7 квітня 2017 року всі українці зможуть ближче познайомитися з новим Volkswagen Golf, адже у всіх офіційних дилерських центрах будуть проходити дні відкритих дверей, присвячених новинці. Для Вашої зручності ми пропонуємо зареєструватися на тест-драйв на спеціальному сайті http://testdrivegolf.volkswagen.ua/.

 

Приємна новина! Ми розіграємо головний приз - тест-драйв нового Golf на 30 днів. Розіграш буде проведено через систему random.org серед тих, хто зареєструється на тест-драйв онлайн та здійснить його в одному із дилерських центрів до 7 червня 2017 року.