Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Volkswagen – новий транспортний партнер Чемпіонату Європи з футболу UEFA EURO 2020™

09.08.2017

З 2018 року Volkswagen стане новим партнером Союзу Європейських футбольних асоціацій УЄФА, таким чином подовживши свої давні взаємини із футболом. В рамках договору, укладеного на 4 роки, компанія буде супроводжувати також і Чемпіонат Європи з футболу UEFA 2020™, який буде проходити у 13 країнах на честь свого 13-річчя. Участь у найпопулярнішому виді спорту, перш за все, стане комунікаційною платформою для виводу на ринок Volkswagen I. D. - автомобіля, який з 2020 року стане обличчям нової лінійки електромобілів Volkswagen.

Д-р Герберт Дісс (Herbert Diess), голова правління марки Volkswagen - легкові автомобілі, відзначив: «Жодний інший вид спорту не має такої сили та здатності об'єднувати людей, окрім футболу. Чемпіонат, що проходитиме по всьому континенту - це просто фантастичний проект. Наші автомобілі та наша креативність дозволять нам побудувати міцні взаємини та об'єднати прихильників футболу із різних країн».

 

Volkswagen почуває себе як удома на дорогах між Атлантикою та Уралом, між островами Шпіцберген та Сицилією. Минулого року європейським покупцям було передано ключі від 1,7 мільйона автомобілів. У всіх 55 країнах-учасницях УЄФА продаються легкові автомобілі із круглою емблемою VW. Окрім того, марка є володарем 21 виробничої ділянки у семи країнах континенту, на яких працюють 150 000 людей.

Гі-Лорен Епштейн (Guy-Laurent Epstein), директор з маркетингу УЄФА, дуже радий співпраці із Volkswagen: «Ми пишаємось, що настільки впливова європейська марка, палко закохана у футбол, "грає" на нашому боці. Особливо у світлі тих задач, які постають перед нами: для ігор Чемпіонату Європи 2020 року знадобляться транспортні рішення, які відповідають найвищим стандартам. За цим чемпіонатом стоїть велична ідея та інноваційна концепція. Ми раді, що протягом такого захопливого шляху нас буде підтримувати Volkswagen».

 

Марка Volkswagen особливо тісно пов'язана із європейським футболом. Окрім вже існуючих відносин із національними футбольними асоціаціями Франції (FFF)  та Швейцарії (ASF/SFV), з 2019 року і Німецький футбольний союз (DFB) буде їздити на автомобілях Volkswagen. Розширення підтримки футболу буде сприяти реалізації стратегії компанії. Герберт Дісс: «Футбол пасує Volkswagen більше усіх інших видів спорту. У футбол грають майже у всіх країнах Світу, і цей вид спорту безкласовий - як і наші автомобілі. Тому для нас футбол став ідеальною можливістю представити всьому світу наш новий напрямок. Якщо використовувати футбольну термінологію, Volkswagen найближчими роками гратиме у нападі. З нашими новими електромоделями ми плануємо найвеличніший наступ в історії марки».

Окрім УЄФА ЄВРО 2020™, Volkswagen буде співпрацювати із чемпіонатами з футболу. Партнерство з УЄФА включає також Чемпіонат Європи серед жінок, Чемпіонати Європи серед юніорів, Чемпіонат Європи з міні-футболу та фінальні матчі нової Ліги націй УЄФА, яка вперше відбудуться у 2019 році. Термін дії договору охоплює більше 500 матчів.

 

Юрген Штакманн (Jürgen Stackmann), член правління Volkswagen, відповідальний за продажі та маркетинг: «Спонсорування матчів збірних УЄФА - це новий крок, який ми здійснюємо в рамках підготовки до старту продажів I. D. З нагоди виходу на ринок наших інноваційних електромобілів нового покоління марка Volkswagen за допомогою футболу вперше створить міжнародну комунікаційну платформу, яка забезпечить позитивний інтерес до нашої продукції на всій території Європи та за її межами. Ми вже у приємному передчутті». УЄФА ЄВРО 2020™ відкриває грандіозні можливості для Volkswagen. Штакманн: «Ми, звісно, задіємо всі європейські ринки і наших дилерів по всьому континенту, загальна кількість яких становить приблизно 3 000. Однак ключову роль для нас відіграють шанувальники футболу, тобто наші клієнти. Ми маємо на меті представити їм привабливі транспортні рішення».

Запустіть відео