Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Arteon - найбезпечніший автомобіль для пішоходів за всю історію Euro NCAP

06.07.2017

Найбезпечніший автомобіль для пішоходів

за всю історію Euro NCAP

 В липні 2017 року новий Arteon, який вже доступний для замовлення в Україні, успішно пройшов випробування Euro NCAP та отримав найвищу загальну 5-зіркову оцінку. Та не просто найвищу! Arteon встановив своєрідний рекорд та став найбезпечнішим автомобілем для пішоходів більш ніж за двадцятирічну історію рейтингів Euro NCAP із результатом у 85%.

Результат враховує ключові області: проактивну безпеку водія, пасажирів та дітей, безпеку пішохода та системи допомоги водієві. Важливо зазначити, що Arteon показав відмінні результати у всіх напрямках, чому завдячує своїм інноваційним асистентам допомоги водієві, а також системам безпеки для водія та пасажирів.

Так званий "активний капот" було розроблено таким чином, щоб якомога зменшити шкоду від серйозних травм голови під час зіткнень із пішоходами. Крім того, Arteon підкорив системою фронтального контролю Front Assist із функціями екстреного гальмування та розпізнавання пішоходів, яка здатна завчасно попереджати водія. Якщо він не встиг відреагувати, автомобіль починає гальмувати автоматично навіть до повної зупинки.

Новий Arteon вже серійно обладнано 9 подушками безпеки для всіх пасажирів (враховуючи колінну подушку для водія) та системою контролю руху автомобіля в одній смузі Lane Assist. У випадку, якщо автомобіль випадково перетинає окреслену смугу, ця система відразу активізується і привертає увагу водія за допомогою вібрації у кермі та допомагає повернути автомобіль до смуги руху.

Також зазначимо, що позаминулого року переможцем у своєму класі було визнано Volkswagen Touran, а у 2016 році - Volkswagen Tiguan.

Запустіть відео