Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Das WeltAuto. Обмінний Бонус

01.06.2017.
У Вас є власне авто і все начебто добре... Проте хочеться чогось новенького? Новий місяц попереду, тому ми пропонуємо нові умови.

Існує маса переваг у тому, щоб обміняти власне авто на нове. Це і нові враження, задоволення від кермування, сучасні технології та покращена функціональність, економія пального тощо.

Чому б не скористатися цими перевагами вже зараз?! Тим більше, ми пропонуємо Вам здійснити такий обмін безпечно, комфортно і за конкурентною ціною. Крім того, для Вас заброньовано додаткову знижку до 25 000 грн. на обраний новий Volkswagen у офіційного дилера.

Нашим ключовим завданням є усунення можливих перешкод та труднощів, що виникають при продажу автомобіля з пробігом. Більше не потрібно витрачати свій час та сили на пошук покупців, виснажливу комунікацію з ними, перевірку технічного стану, проведення передпродажних заходів, а також тривале очікування моменту продажу. 

Скористайтеся якісним сервісом обміну автомобіля за програмою "Das WeltAuto"!Спеціальна пропозиція діє з 01 до 31 серпня 2017 року для нових автомобілів марки Volkswagen. Акційна знижка включається у ціну реалізації автомобіля згідно договору купівлі-продажу. Деталі щодо автомобілів, залучених до акції, їх моделі, комплектації тощо уточнюйте, будь ласка, у дилерів Das WeltAuto/Volkswagen. Кількість нових автомобілів обмежена. 

До обміну приймаються автомобілі з пробігом усіх марок, віком до 10 років і загальним пробігом до 160 тис. км., що відповідають вимогам програми "Das WeltAuto". Ціна обміну автомобіля з пробігом визначається на договірній основі.

** Трейд-ін (trade-in) - послуга обміну автомобіля, що перебував в експлуатації, на новий або  інший автомобіль з пробігом згідно умов та оплати, визначених відповідними договорами. Детальні умови дії спеціальної пропозиції запитуйте у офіційних дилерів Das WeltAuto.

Спеціальна пропозиція діє на дилерських підприємствах Das WeltAuto в Україні: ТОВ "Порше Інтер Авто Україна" (Київ), ТОВ "Атлант-М Дніпровська Набережна" (Київ), ТОВ "Автомир" (Київ), ТОВ "КарпатиАвтоцентр" (Чернівці), ТОВ "Юг-Авто" (Херсон), ТОВ "Порт-Олві" (Кропивницький), ТОВ "Форвард Автоцентр" (Мукачево), ТОВ "Авогранд Миколаїв" (Миколаїв).