Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Das WeltAuto. Бонус

16.03.2017
У Вас є власне авто і все начебто добре... Проте хочеться чогось новенького?

Чудово! Зараз саме час здійснити цю мрію! Ми пропонуємо Вам послугу коректного та прозорого обміну Вашого автомобіля на новий Volkswagen за конкурентною ціною.

Крім того, Ви отримуєте додаткову знижку 15 000 грн. на обраний новий автомобіль Volkswagen, якщо встигнете здійснити обмін у період з 21 лютого до 31 травня 2017 р.

Перевагою для Вас, у разі прийняття нашої пропозиції, є усунення можливих перешкод, пов'язаних з продажем Вашого автомобіля з пробігом. Вам не потрібно витрачати свій час та сили на пошук покупців, виснажливу комунікацію з ними, перевірку технічного стану, проведення передпродажних заходів, а також тривале очікування моменту продажу.

А ще є чудова нагода стати власником новенького Volkswagen з вигодою 15 000 грн.

Спеціальна пропозиція діє з 21 лютого до 31 травня 2017 року для нових автомобілів марки Volkswagen. Акційна знижка включається у ціну реалізації автомобіля згідно договору купівлі-продажу. Деталі щодо автомобілів, залучених до акції, їх моделі, комплектації тощо уточнюйте, будь ласка, у дилерів Das WeltAuto. Кількість нових автомобілів обмежена.

До обміну приймаються автомобілі з пробігом усіх марок, віком до 9 років і загальним пробігом до 160 тис. км., що відповідають вимогам програми "Das WeltAuto" щодо технічного та візуального стану. Ціна обміну автомобіля з пробігом визначається на договірній основі.

** Трейд-ін (trade-in) - послуга обміну автомобіля, що перебував в експлуатації, на новий або  інший автомобіль з пробігом згідно умов та оплати, визначених відповідними договорами. Детальні умови дії спеціальної пропозиції запитуйте у офіційних дилерів Das WeltAuto.