Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Офіційне звернення

28.07.2016.

Шановні панове!

 

Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі, який проводить ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА» з метою відкриття сервісного партнера Volkswagen в м. Краматорськ та м. Маріуполь. ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА» є офіційним імпортером продукції марки Volkswagen в Україну, має дилерську мережу Volkswagen на території України та зацікавлене в найкращому рішенні для бренду Volkswagen в вищезазначених містах. 

 

Якщо Ви бажаєте прийняти участь у конкурсі, та Ви готові заповнити заявку, наведену в цьому Додаток УКР або Додаток РОС, ми просимо Вас надати заявку на участь у конкурсі на адресу Імпортера (перший етап конкурсу).

 

Заявки на участь у конкурсі просимо надати до 12.00 31 серпня 2016 року, помічникові директора ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА», за адресою: просп. П.Тичини 1 В, офіс «В», 4-й поверх, 02152, Київ, Україна. На конверті необхідно вказати: Призначення «Пропозиція сервісного партнера Volkswagen в м. Краматорськ та м. Маріуполь», а також назву Вашої компанії або ПІБ, поштову адресу, номер телефону та електронну адресу. Подана заявка має відповідати умовам подання заявки, які наведені в Додатку.

 

Подані заявки будуть розглянуті ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА» до 31 жовтня 2016 року включно. З бажаючими, заявки яких будуть визначені кращими, ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА» продовжить контактувати (другий етап конкурсу).

 

Заявки, що не відповідають умовам подання заявки, надійшли пізніше зазначеного часу або в пошкодженому конверті розглядатися не будуть. Час прийому кореспонденції ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА»: з 9.00 до 18.00 кожного робочого дня. ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА» гарантує конфіденційність отриманої інформації, її використання виключно всередині групи Volkswagen, а також виключно в цілях конкурсу.

 

Звертаємо Вашу особливу увагу, що участь в конкурсі є добровільною та не гарантує подальшу співпрацю ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА» з Вами. ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА» не приймає зобов'язань щодо подальшого обов'язкового укладення договорів на відкриття сервісного партнера Volkswagen в м. Краматорськ або в м. Маріуполь Вам у зв'язку з Вашою участю в конкурсі. За підсумками конкурсу буде прийнято рішення. При цьому, ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА» не приймає зобов'язань і не надає пояснень, щодо обґрунтування прийнятого рішення. Також, ТОВ «ПОРШЕ УКРАЇНА» залишає право в будь-який час, без пояснення причин, припинити конкурс або змінити його умови.

 

У разі виникнення питань щодо надання заявок або надання інформації, просимо Вас звертатись за електронною адресою: poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua.