Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Автомобіль року 2016

23.03.2016

Акція «Автомобіль року 2016» - це національний рейтинг популярності нових автомобілів, які з'явилися на вітчизняному ринку у період з 20.11.2014 по 20.11.2015. Цей рік став ювілейним для 15-го всеукраїнського конкурсу. Також у цьому році кількість тих, хто проголосував за кращі автомобілі країни стала рекордною - майже 70 тисяч. До складу громадського журі входить будь який учасник, який у період голосування заповнив спеціальну анкету на сайті або надіслав поштою організаторам конкурсу. Журналістське журі - представники автомобільних ЗМІ, які голосували шляхом заповнення розширених бюлетенів після тестування усіх автомобілів-претендентів на спеціальному полігоні для випробувань.

Акція «Автомобіль року в Україні» проходить у форматі загальнооцінювального рейтингу вже 15 років поспіль. За цей час автомобілі Volkswagen неодноразово здобували перемогу у відповідних номінаціях. Традиції потрібно продовжувати. Volkswagen Passat став володарем премії «Авто року 2016» у середньому класі.

Новий Passat представлений на українському в двох варіантах кузову - седан та універсал. Його зовнішній вигляд вражає своїми стрімкими лінями, а технологічне оснащення - своїми можливостями. Автомобіль обладнано передовими асистентами водія та найсучаснішими системами безпеки. Вкотре Volkswagen Passat доводить, що він - флагман свого класу, втілення останніх інженерських розробок автомобілебудування та абсолютно правильний вибір своїх володарів.