Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Volkswagen Tiguan - переможець рейтингу Euro NCAP 2016

20.12.2016

Найбезпечніший компактний кросовер

В липні 2016 року новий Tiguan успішно пройшов випробування Euro NCAP та отримав найвищу оцінку. Результат враховує ключові області: проактивну безпеку водія, пасажирів та дітей, безпеку пішохода та системи допомоги водієві.

Стандарти NCAP було знову посилено у 2016 році. Цього року нові манекени, зростом з дітей, було вперше використано під час тестів. Новий Tiguan досяг відмінних результатів в області безпеки водія, дорослих пасажирів та дітей.

Пішоходи відтепер спатимуть спокійніше. Так званий "активний капот" було розроблено таким чином, щоб якомога зменшити шкоду від серйозних травм голови під час зіткнень. Крім того, Tiguan вразив завдяки системі фронтального контролю Front Assist з функціями екстреного гальмування та розпізнавання пішоходів, яка здатна завчасно попереджати водія. Якщо він не встиг відреагувати, автомобіль починає гальмувати автоматично.

Також варто зазначити, що Tiguan вже серійно обладнано системою контролю руху автомобіля в одній смузі Lane Assist. У випадку, якщо автомобіль випадково перетинає окреслену смугу, ця система відразу активізується і привертає увагу водія за допомогою вібрації у кермі та допомагає повернути автомобіль до смуги руху.

Euro NCAP оприлюднює список ТОП-автомобілів кожного року. В 2016 загалом 22 моделі від всіх виробників були досліджено у лабораторіях під час суворого процесу тестування Euro NCAP.

Також зазначимо, що минулого року переможцем у своєму класі було визнано Volkswagen Touran.

Запустіть відео