Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Новий Touran. Продаж в Україні розпочато

22.10.2015.

Новий Touran побудований на інноваційній модульній платформі MQB, що дозволило збільшити розміри автомобіля, але при цьому зробити його легшим за попередника на 62 кілограми. Разом з тим інженери спромоглися удосконалити аеродинамічні показники, що у поєднанні із сучасними двигунами призвело до зменшення витрат пального на 19%.

Новинка оснащується численними технологічними рішеннями та інноваціями Концерну Volkswagen і пропонується у двох варіантах виконання: п`яти- та семимісному. Простір всередині може бути налаштований відповідно до ваших запитів за допомогою оновленої системи складних сидінь, кожне з яких має кріплення ISOFIXОб`єм багажного відділення має безліч варіантів для трансформації та складає від 834 л до 1980 л для п'ятимісної версії. Семимісний Touran при встановлених трьох рядах сидінь має 137 л вільного простору для багажу, який можна збільшити до максимальних 1857 літрів.

Новий Touran третього покоління оснащується системою екстреного гальмування в міських умовах City Emergency Braking, системою фронтального контролю Front Assist та адаптивним круїз-контролем ACC, який здатен самостійно зупиняти автомобіль до 0 км/год та рушати з місця для досягнення заданої швидкості. Про безпеку пасажирів також піклується система запобігання вторинним зіткненням Multi Collision Brake, а також функція моніторингу «сліпих зон» Side Assist. Автомобіль оснащується камерам кругового огляду 360° Area View та автоматичною системою динамічного керування дальнім світлом Dynamic Light Assist.

Новий  Volkswagen Touran третього покоління представлений на українському ринку в трьох традиційних комплектаціях - TrendlineComfortline та Highline. Вже сьогодні Клієнти мають можливість придбати версію із бензиновим двигуном 1,4 л TSI потужністю 150 к.с. із 6-ступеневою механічною коробкою передач або 7-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG.

З січня 2016 року до офіційної дилерської мережі Volkswagen в Україні надійдуть дизельні версії з двигуном 2,0 л TDI на 110 к.с., які працюють у парі із 6-ступеневою механічною коробкою передач або 6-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG на вибір.

Ціни на Новий Touran стартують від 703 076 грн (станом на 22.10.2015 р.) у комплектації Trendline із бензиновим двигуном 1,4 л TSI потужністю 150 к.с. та 6-ступеневою механічною коробкою передач.

Особливої уваги заслуговує чергове покоління мультимедійних систем, які оснащуються високоякісними TFT-дисплеями із функцією Touchscreen діагоналлю від 12,7 см (5 дюймів) до 20,3 см (8 дюймів). Вони дозволяють використовувати високошвидкісний 3G інтернет та можуть виступати у якості Wi-Fi точки доступу для мобільних пристроїв. Також пропонується максимальна синхронізація гаджетів за допомогою бортових систем Android Auto (Google) та CarPlay (Apple). Підключення автомобіля до мережі Інтернет дозволяє використовувати сервіси Google Earth та Google Street View наряду із оригінальними навігаційними системами.