Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Новий Passat став автомобілем року 2015

03.03.2015

Європейським автомобілем 2015 року стає Volkswagen: новий Passat виграє престижну нагороду, яка щорічно вручається міжнародним журі.

«Ми надзвичайно пишаємося цією нагородою», - пояснив професор Мартін Вінтеркорн, член правління Volkswagen AG, на церемонії нагородження в Женеві. «У новому Passat ми знову досягли успіху в розвитку автомобіля, який встановлює стандарти в своєму класі з точки зору технологій та якості. Така честь слугує величезним підтвердженням роботи інженерів, дизайнерів та всієї команди. Новий Passat демонструє, що бренд Volkswagen гідно відповідає викликам сучасності».

Ганс-Якоб Нюсер, член правління відділу розвитку компанії Volkswagen, який отримав нагороду за новий  Passat: «Ми дуже раді мати таку нагороду, як «Автомобіль 2015 року». Ця відзнака має дуже особливе значення для нас, тому що вона вручалася незалежними міжнародними журналістами. До того ж, ця нагорода, як відомо, має високий авторитет серед наших клієнтів».

Одна з найстарших і найвідоміших автомобільних нагород в Європі вручається з 1964 року. Журі, яке складалося з 58 європейських автомобільних журналістів з 22 країн, обрало сімох кандидатів для фіналу. У попередніх місяцях, ці кандидати зазнавали детальних тестувань, порівнянь та оцінок, які базувалися на критеріях економії, комфорту, безпеки, ходових якостей, функціональності, дизайну та технічного прогресу.  Цього року новий Passat здобув перемогу над своїми шістьма суперниками, отримавши фінальні 340 балів. Нагадаємо, 2 моделі Volkswagen вже отримали бажану нагороду в недалекому минулому - це Polo у 2010 і Golf у 2013 році.

Також неможливо не відмітити ще одне досягнення нового Passat - це золота нагорода за дизайн салону автомобіля iF 2015. Ця престижна відзнака вважається знаком якості за видатні досягнення в дизайні та була вручена голові відділу Volkswagen Design у лютому 2015 року.

Міжнародна комісія, яка складалася з 53 суддів з 20 країн, віддала салону нового Passat топові позиції в категорії «Автомобілі/Транспортні засоби/Мотоцикли». Члени міжнародної комісії аргументували своє рішення наступним чином: «Переосмислення такого класичного бренду вимагає великої чутливості. Ми були зачаровані консистенцією - в значенні «відповідність форми та функцій» - з якою чиста і виразна форма дизайну була застосована як в інтер'єрі, так і в екстер'єрі. Volkswagen Passat поєднує мінімалізм з сильною деталізацією. Практична користь комбінується з високим рівнем елегантності».

Новий Passat в усіх його версіях - один з найуспішніших автомобілів середнього класу у світі, а з продажами 1.1 мільйони одиниць (в 2014 році), це один з найбільш популярних автомобілів Volkswagen Group. Зараз цей бестселер у восьмому поколінні розглядається як один з найбільш інноваційних автомобілів у своєму класі.

Passat восьмого покоління побудовано на інноваційній платформі MQB із поперечним розташуванням двигуна, яка дозволила зменшити масу автомобіля на 85 кілограмів, але при цьому не втратити показників жорсткості кузова. Більш того, на 400 кг. збільшилася максимальна допустима маса буксованого вантажу. Загальна довжина новинки у порівнянні із попередником зменшилася на 2 мм та становить 4767 мм, але колісна база збільшилася на 80 мм та складає 2791 мм. Тепер ширина моделі Passat - 1832 мм (+12 мм), а висота - 1456 мм (-14 мм).

 

В Україні новий Passat буде представлено з такими двигунами і коробками перемикання передач:

  • 1.4 TSI 150 к.с. 6-ступ. МКП або 7-ступ. АКП (DSG),
  • 1.8 TSI 180 к.с. 6-ступ. МКП або 7-ступ. АКП (DSG),
  • 2.0 TSI 220 к.с. 6-ступ. АКП (DSG),
  • 2.0 TSI 280 к.с. 6-ступ. АКП (DSG),

2.0 TDI 150 к.с. 6-ступ. МКП або 6-ступ. АКП (DSG)