Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Подвійна перемога Volkswagen: Passat та Golf Sportsvan отримали перемогу в номінації "Most Reasonable Car 2015"

05.02.2015

Читачі німецьких журналів SUPERillu та Guter Rat, одного з найпопулярніших друкованих видань Німеччини, назвали  Passat та Golf Sportsvan найвигіднішими придбаннями року - «Most Reasonable Car 2015». Passat переміг у категорії седанів, а Golf Sportsvanздобув перемогу в категорії MPV.

«Вибір читачів, які голосували за автомобілів-переможців - значний індикатор того, що вони звернули увагу на хороші показники економного споживання палива, навіть у часи більш низьких цін на нього.» - говорить на церемонії нагородження в Берліні Роберт Шнайдер, головний редактор журналів Guter Rat та SUPERillu. На додаток, покупці автомобілів вважають, що дуже важливо пропонувати широкий вибір систем безпеки, так само як можливість під'єднати смартфон до електронних систем автомобілів. Шнайдер продовжив словами, що успіх Volkswagen був, частково, результатом багатьох технічних інновацій, які компанія Volkswagen Group запатентувала останнім часом, зробивши їх доступними для більшої кількості покупців.

Це вже в 15-ий раз SUPERillu, найбільш популярний журнал у східній Німеччині, та журнал Guter Rat провели це опитування. Автомобілі-переможці були вибрані читачами двох друкованих журналів та  online користувачами. Інші моделі Volkswagen, які були названі «Most Reasonable Car» у минулих роках це:  Golf (2013), Jetta (2012), Polo (2010), Golf Variant (2008), Touran (2004) та New Beetle Cabrio (2003).