Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Міжнародна прем'єра нового Passat

04.07.2014.

Із найбільш актуальною та повною інформацією про новий Golf Ви можете ознайомитись на спеціально створеному та адаптованому сайті http://golf.volkswagen.com. Він наповнений більш детальним описом та відео про новинку, а також про її функції, системи, асистенти і комплектації.

 

Уже з 7 квітня 2017 року всі українці зможуть ближче познайомитися з новим Volkswagen Golf, адже у всіх офіційних дилерських центрах будуть проходити дні відкритих дверей, присвячених новинці. Для Вашої зручності ми пропонуємо зареєструватися на тест-драйв на спеціальному сайті http://testdrivegolf.volkswagen.ua/.

 

Приємна новина! Ми розіграємо головний приз - тест-драйв нового Golf на 30 днів. Розіграш буде проведено через систему random.org серед тих, хто зареєструється на тест-драйв онлайн та здійснить його в одному із дилерських центрів до 7 червня 2017 року.

Найбезпечніший компактний кросовер

41 рік тому бренд Volkswagen презентував перше покоління автомобілів Passat. З того часу світом розійшлося більш ніж 22 мільйони автомобілів цієї моделі. Тепер ми стоїмо на порозі міжнародної прем'єри чергової генерації Passat, восьмого покоління бестселеру D-класу. Його презентація широкому загалу відбудеться у четвертому кварталі 2014 року під час чергового Паризького Автосалону. Новий Volkswagen Passat стане одним із найпрогресивніших представників моделей середнього класу.

Численні інноваційні технології будуть представлені вперше, але згодом застосовуватимуться і в інших моделях бренду Volkswagen. Заслуговують уваги такі системи, як: інтерактивна панель приладів Active Info Display, висувний індикаційний дисплей Head-up, нова інформаційно-розважальна система для задніх пасажирів RSE, система контролю дистанції спереду Front Assist з функцією екстреного гальмування в міських умовах City Emergency Braking, система контролю при русі із причепом Trailer Assist, асистент руху в дорожніх заторах та інше.

Особливої уваги заслуговує концептуально нова панель приладів Active Info Display, яка виконана у якості інтерактивного дисплея та реалізована вперше. Вона оснащена високоточним дисплеєм діагоналлю 12,3 дюйма (312 мм) із роздільною здатністю 1440*540 пікселів, що відтворює дані бортових систем у 2-D і 3-D вигляді та має декілька варіантів конфігурацій. Наприклад, за бажанням водія візуалізація спідометра та тахометра розташовуються по краям панелі, звільняючу центральну частину для демонстрації навігаційної системи. Новий Passat стане першою моделлю бренду Volkswagen, яка оснащується висувним індикаційним дисплеєм Head-up. На цьому дисплеї, розташованому в полі зору водія, відображається така важлива інформація, як актуальна швидкість автомобіля або підказки навігаційної системи. Використання цієї новітньої системи дозволяє водію зчитувати актуальні дані не відриваючи погляд від дорожнього полотна. Дана інновація впливає на концентрацію уваги та дозволяє збільшити швидкість реакції водія у разі критичної ситуації. При ввімкненій системі Head-up віртуальна проекція із даними знаходиться в полі зору приблизно у 2-х метрах перед автомобілем.

Українська прем'єра Нового Volkswagen Passat восьмого покоління відбудеться в 2015 році. Клієнтам буде запропоновано 4 бензинових та один дизельний двигун на вибір. Бензинові турбодвигуни TSI будуть доступні у наступному виконанні:

  • 1.4 л. 150 к.с. із 6-ступеневою механічною коробкою передач або 7-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG
  • 1.8 л. 180 к.с. 6-ступеневою механічною коробкою передач або 7-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG
  • 2.0 л. 220 к.с. із 6-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG
  • 2.0 л. 280 к.с. із 6-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG
  • Наряду з цим, перелік включатиме варіант із тубродизельним агрегатом 2.0 л. TDI потужністю 150 к.с., що працюватиме в парі з 6-супеневою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням DSG.
Запустіть відео