Відкрийте для себе абсолютно нове почуття простору.

Концепція простору

Touareg забезпечує повну свободу руху. Салон орієнтований не лише на водія, якому забезпечена чітка видимість дороги та всіх систем автомобіля, але й на пасажирів. Вони зможуть насолоджуватися світлом, свіжим повітрям або побачити зірки через панорамний підйомно-зсувний дах.

Доступний простір у багажному відділенні та задній ряд сидінь, що зсувається та складається у конфігурації 40:20:40, роблять Touareg надзвичайно багатофункціональним. Оскільки дверцята багажного відділення оснащено електроприводом, їх можна відкрити або закрити за натиском кнопки. У Вас буде все необхідне обладнання для подорожей на маленькі та великі відстані завдяки додатковій системі організації багажу, яка оснащена ременем для закріплення багажу та рейками, а також двосторонній оббивці підлоги багажного відділення.

Якщо Вам не вистачає місця у багажному відділенні, то можна скористатися рейлінгами на даху. Завдяки їм Ви зможете перевозити громіздкий багаж, наприклад, велосипеди, лижі чи каяк. Рейлінги кольору Anodised Black або Silver підкреслюють виразний спортивний зовнішній вигляд вашого Touareg, навіть якщо Ви нічого не перевозите на даху. 

Bitte sichern Sie Ihre Ladung immer ordnungsgemäß.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen