Спілкування стає простішим.

Телефонія

Окрім того, опційний інтерфейс Business дозволяє зручно здійснювати телефонні дзвінки під час їзди. Високоякісний звук забезпечують аудіопроцесор цифрового опрацювання, вбудований у стелю мікрофон класу high-end та динаміки, які було створено спеціально для Touareg. Підключення до зовнішньої антени забезпечує оптимальний зв'язок, навіть при слабкому сигналі мережі.

Серед інших особливостей варто відзначити відділення для зберігання речей, у якому можна бездротово заряджати смартфон (який підтримує стандарт Qi). Телефонні розмови, які було розпочато за межами автомобіля, можна перемкнути на систему гучного зв'язку через Bluetooth. Системою можна керувати з допомогою жестів, через багатофункціональне кермо або мультимедійну систему.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen