Навігація може бути настільки простою.

Навігація

Випереджаючи свій час. Саме таке враження виникає після запуску двигуна, що пробуджує новий Touareg, а разом із ним нову панель приладів Innovision Cockpit. Інноваційна цифрова панель приладів і великий сенсорний дисплей діагоналлю  навігаційної системи Discover Premium відкривають шлях до нового виміру. Не в останню чергу ефектному дизайну One-Screen, який поєднує їх в єдиний футуристичний центр керування. Комфортне керування за допомогою дотиків та жестів - жодних перемикачів - і численні опції персоналізації підкреслюють це враження й надають додаткові можливості для індивідуального налаштування. Чудово, що вже сьогодні можна відчути майбутнє тут і зараз.

Навігаційна система Discover Premium із інтерфейсом для підключення мобільного телефону Business, функцією бездротового заряджання та серійним оснащенням Car-Net App-Connect стали, без перебільшення, проривом у новий вимір. Величезний кольоровий TFT-дисплей із сенсорним екраном діагоналлю 38,1 см (15 дюймів) і цифрова панель приладів діагоналлю 31,2 см (12,3 дюйма) вперше об'єднано під однією вигнутою скляною поверхнею і виглядають як єдине ціле. Датчики наближення та інноваційна функція управління жестами забезпечують максимальну інтуїтивність керування. Одного поруху руки достатньо, щоб керувати цілою низкою функцій. Систему оснащено внутрішнім накопичувачем об'ємом 10 ГБ для вільного використання, а також інтегрованими мапами Європи та FM-радіоприймачем. Два слоти для SD-карт, роз'єм AUX-IN та чотири USB-роз'єми, а також можливість підключення мобільного телефону через Bluetooth довершують функціонал мультимедійної системи.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen