Ви бачите лише ту інформацію, яка Вам потрібна.

Digital Cockpit

Просто використовуйте багатофункціональне кермо та мультимедійну систему, щоб обрати ті дані, які Ви бажаєте бачити на екрані системи Digital Cockpit із діагоналлю 31,2 (12,3 дюйма): наприклад, детальні дані про стан автомобіля під час керування, навігаційну карту, або 3D-модель щодо активних асистентів водія. Все, чого ваша душа забажає. Ви можете збільшувати масштаб, щоб чітко бачити маршрут. Тепер назва пісні, яка зараз лунає в автомобілі, або ім'я контакту, з яким Ви саме зараз розмовляєте по телефону, буде показуватися не на екранному дисплеї, а на всьому екрані. Або ж Ви можете скомбінувати показ на одному екрані навігаційної мапи, а мультимедіа - на іншому.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen