Додатки для Вашого Touareg.

App-Connect дозволяє легко підключити смартфон до мультимедійної системи. Таким чином, обрані додатки на Вашому смартфоні можуть працювати через сенсорний екран. Volkswagen пропонує три інтерфейси для підключення смартфонів із багатьма можливостями: MirrorLink™, Android Auto™ від Google та Apple CarPlay™. На www.volkswagen.de/mobilephone можна перевірити, які з цих технологій сумісні з Вашим смартфоном. Зверніть увагу, що деякі додатки не підтримуються жодною з трьох технологій, а доступність цих технологій може відрізнятися залежно від країни.

My Guide знаходить цікаві розташовані поблизу пункти призначення в залежності від погоди та часу. My Rules дозволяє, наприклад, автоматично надсилати повідомлення додому після прибуття до пункту призначення.

Volkswagen Media Control для Android та iOS дозволить залучити пасажирів у процес управління мультимедійною системою автомобіля. Вони можуть робити це віддалено з допомогою свого смартфона чи планшета. Тепер навіть пасажири заднього ряду можуть обирати свої плейлисти або передавати пункти призначення у системі навігації з адресної книги.

 

*Деякі функції та додатки можуть бути недоступні у різних країнах.

 

Закрити