Додатки для Вашого Touareg.

App-Connect та Media Control

App-Connect дозволяє легко підключити смартфон до мультимедійної системи. Таким чином, обрані додатки на Вашому смартфоні можуть працювати через сенсорний екран. Volkswagen пропонує три інтерфейси для підключення смартфонів із багатьма можливостями: MirrorLink™, Android Auto™ від Google та Apple CarPlay™. На www.volkswagen.de/mobilephone можна перевірити, які з цих технологій сумісні з Вашим смартфоном. Зверніть увагу, що деякі додатки не підтримуються жодною з трьох технологій, а доступність цих технологій може відрізнятися залежно від країни.

Volkswagen Media Control для Android та iOS дозволить залучити пасажирів у процес управління мультимедійною системою автомобіля. Вони можуть робити це віддалено з допомогою свого смартфона чи планшета. Тепер навіть пасажири заднього ряду можуть обирати свої плейлисти або передавати пункти призначення у системі навігації з адресної книги.

 

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen