Додайте улюблених кольорів улюбленому салону.

Пакет освітлення Ambiente

Біле комфортне освітлення забезпечує приємну атмосферу в салоні Touareg завдяки відбиттю світла. Крім білого, Ви можете додатково обрати будь-який колір з 30 доступних, що відповідатиме настрою та бажанням пасажирів. Можливо Вам подобається темно-зелений, елегантний блакитний або ж яскраво-червоний? Панель приладів, центральна консоль та двері підсвічуються однаковим кольором. І наостанок ще одне вражаюче оновлення: обраним кольором також підсвічуватимуться цифрові дисплеї innovision Cockpit.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen