Безпека і Комфорт

 

Вже серійно автомобіль оснащено 9 подушками безпеки. Система контролю дотримання смуги Lane Assist, яка також входить до серійного оснащення, попереджає Вас у разі ненавмисного виходу автомобіля за межі смуги руху та корегує напрям руху автомобіля.

На стороні захисту Вашої безпеки також виступає система фронтального контролю Front Assist із завбачливою системою захисту пішоходів. Якщо асистент розпізнає аварійну ситуацію, він здатен допомогти Вам зменшити гальмівний шлях.

Розумною мірою безпеки є проактивна система безпеки пасажирів. Вона здатна розпізнавати небезпечні ситуації і автоматично застосувати запобіжні заходи безпеки, наприклад, натягнути паски безпеки водія і переднього пасажира.

Під час подорожі на довгі дистанції система розпізнавання втоми водія здатна розпізнавати ризик перевтоми. На швидкості більше 65 км/год на основі певного алгоритму оцінюються різні фактори: керування автомобілем, манера натиску на педалі, а також час доби та тривалість подорожі. Якщо система встановить відхилення, вона за допомогою акустичних та оптичних сигналів зверне увагу на можливу перевтому, а символ підкаже, що зараз доцільно зробити перерву.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити