Правильний курс і розваги Вам гарантовані.

Мультимедіа та Навігація.

Мультимедіною системою Composition Colour з кольоровим дисплеєм діагоналлю 16,5 см (6,5 дюймів) користуватись не складніше, ніж Вашим смартфоном: досить одного дотику. Але можливості цієї системи значно ширші, адже вона оснащена слотом для SD-карт та підтримує відтворення файлів у форматах MP3 і WMA. До складу Composition Colour належать також чотири гучні передні динаміки.

Вам потрібен більший дисплей, CD-плеєр з підтримкою форматів MP3 та WMA і шість динаміків? Тоді Вашим вірним супутником у подорожах стане Composition Media. Ця система з сенсорним дисплеєм діагоналлю 20,3 см (8 дюймів), захищеним суцільною скляною панеллю, пропонує всі функції аудіосистеми Composition Colour, а на додачу до них Ви отримаєте можливість підключення кількох телефонів через Bluetooth та USB-роз'єм.

Навігаційна система Discover Media з сенсорним кольоровим екраном діагоналлю 20,3 см (8 дюймів) зі скляною передньою панеллю вирізняється напрочуд інтуїтивним інтерфейсом користувача, а при бажанні керувати її функціями можна навіть із заднього сидіння за допомогою планшета зі встановленим на ньому додатком «Volkswagen Media Control».
Ще один важливий момент: завдяки наявності радіоприймача, CD-привода з підтримкою відтворення MP3/WMA та роз'єму USB, двох пристроїв для зчитування SD-карток, інтерфейсу Bluetooth та шести динаміків ця система гарантує чудові можливості для розваг. Часто подорожуєте країнами Європи? Збережені на SD-картці навігаційні мапи Європи допоможуть Вам оптимально підготуватись до майбутніх поїздок. Ще одне оптимальне рішення: дисплей, встановлений у верхній частині панелі приладів. Завдяки цьому забезпечується поліпшена ергономічність та видимість.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити