Оптимізований короткий гальмівний шлях.

Посилення гальмівної системи

Якщо Вам раптом доведеться зменшити швидкість, гальма Вашого автомобіля мають ефективно реагувати без зайвих затримок. Електромеханічний підсилювач гальм не просто покращує їзду із задіянням асистентів, а й надає вражаючих переваг:

  • Система адаптивного круїз-контролю ACC реагує значно комфортніше для водія та пасажирів. Втручання при гальмуванні розраховується точніше за допомогою електромеханічного підсилювача гальм

  • У поєднанні з системою Front Assist з виявленням пішоходів Ваш гальмівний шлях може бути значно скорочено, що може зменшити ризик небажаних ситуацій із пішоходами.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Повернення легенди. Новий Passat.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen