Golf.

Диски.

Все на Ваш розсуд - адже які б опціональні легкосплавні колісні диски Ви б не обрали, вони підкреслять спортивність Golf. При цьому Ви можете обирати між дисками різних розмірів, між 15 і 17 дюймами, а також зробити вибір дисків серед цілої лінійки динамічного дизайну. Ви навіть можете обрати, якою буде поверхня або колір колісних дисків. Неважливо, чи віддаєте Ви перевагу матовим або полірованим колісним дискам, або ж можливо дискам з анодованого алюмінію - адже цей вибір надасть Golf динамічності, яка ще більше підкреслить його надзвичайний дизайн.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Універсальний, як ніхто інший. Golf.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen