Golf.

Екстер'єр.

Golf також вражає, коли мова йде про більш формальні аспекти. Одразу ж помітна атлетична решітка радіатора зі знаком Volkswagen, яка приховує передній датчик багатьох опціональних систем допомоги водієві. У старших комплектаціях решітка радіатора оздоблена тонкими хромованими смугами. Тонкі фари головного світла, що високо заходять на крила, а також бампери, які мають притуплені кромки знизу, надають автомобілю частково плаский та динамічний зовнішній вигляд. У поєднанні з просторою колісною базою та короткими звісами його виразний силует з характерною формою С-подібної стійки випромінює енергію, яка варта Golf. Ззаду переконують потужні та елегантні контури, задній дифузор та впевнений вигляд світлодіодних задніх ліхтарів.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Універсальний, як ніхто інший. Golf.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen