Golf R 300 кінських сил

Гонка на час? Нечесно по відношенню до часу.

Коли кожна сота секунди важлива, Ви повинні бути готові. Разом з Golf R єдиним супротивником будете Ви самі. Адже тільки Ви готові дістатися першої "сотні" за 4.9 секунди. 300 повнопривідних кінських сил завжди у Вашому розпорядженні. А який звук у цього хетчбека...

Галерея

Відкрийте для себе переваги Golf R з різних ракурсів.

Відкрийте для себе переваги Golf R з різних ракурсів.

Синхронізація

Dynaudio

Той випадок, коли усі звуки доречні.

Акустична система DYNAUDIO вражає природно чистим, унікальним звуком. 400 Вт потужності та 8 високоякісних динаміків DYNAUDIO разом із сабвуфером під керівництвом 10-канального підсилювача гарантують неперевершений звук, що заповнює весь простір салону Вашого Golf GTI.

Радіо та навігація

Чудово, якщо Ви самі обираєте свого штурмана.

В залежності від потреб та побажань Ваш Golf може бути обладнаний опційними мультимедійними або ж навігаційними системи. Що Вам більше до смаку - насолоджуватися музикою в тиші або прокладати нові маршрути? Ви самі можете обрати, чим користуватися - комфортним підключенням до носіїв, радіо або ж мапами.

Car-Net та служба Guide & Inform

Коли Інтернет знаходить своє місце в автомобілі.

Інтернет стане Вам у нагоді! Він допоможе тримати все під контролем та бути у курсі обставин, наприклад, заторів. Заплануйте свій маршрут заздалегідь з урахуванням дорожніх ситуацій або внесіть в нього зміни, адже тепер Ви знаєте на що очікувати. Повірте, Car-Net та служба Guide & Inform можуть запропонувати набагато більше.

Ефективність

4MOTION

Інтелектуальний повний привід

Покращення зчеплення з дорогою - на прямих та сухих дорогах або у поворотах на слизькій дорозі. 4MOTION підвищує Вашу безпеку будь-де, будь-коли.

Система динамічного контролю шасі DCC*

Спортивний зв'язок між Вами і дорогою.

Спорт, комфорт чи ефективність? Просто скажіть своєму автомобілю, чого Ви від нього вимагаєте, простим натиском кнопки. Він змінить свій характер за Вашим бажанням. 

 

 

* Закрито для України

Двигун

Один із найшвидших серійних Volkswagen.

Серце із потужністю у 300 к.с. Логотип R тут не тільки для краси. Пряме впорскування, турбонаддув та модифікація головки блоку циліндрів у поєднанні із DSG та 4MOTION подарують Вам незабутні враження.

Комфорт

Шкіряна оббивка

Ви маєте пересвідчитися, що спорт теж може бути красивим.

Сексуальна і класна: шкіра Vienna у салоні Вашого Golf R підкреслюватиме його елегантність кожного разу, коли Ви будете в нього сідати.

Місце водія

Найкраще місце на трасі.

Саме в цьому автомобілі R-лого має найбільший вплив. Відчуйте свій R-характер у найприємнішому місці в цьому автомобілі.

Бі-ксенонові фари

Прекрасний вид на гоночну трасу.

Ходові світлодіодні (LED) вогні денного світла доповнюються такими доречними бі-ксеноновими фарами Doppel-U-подібної форми. Великі повітрозабірники та широка глянцева решітка радіатора чорного кольору, біля якої красуються вогні поворотного світла, які впевнено підкреслені 18-дюймовими легкосплавними дисками Cadiz 225 розміру, чітко демонструють наміри Golf R не тільки грати.

Наступні кроки