Оберіть спортивне зчеплення між Вами та дорогою.

Щоб Ви могли відкрити для себе справжнє задоволення від керування автомобілем, кузов Golf GTI Performance був опущений на 20 міліметрів, а в автомобіль була встановлена спортивна ходова частина з більш жорсткими пружинами, амортизаторами та стабілізаторами. Ви точно відчуєте результат! Керованість у поворотах значно покращується, а Ви отримуєте безпосереднє відчуття дороги, якщо Вам зокрема властивий спортивний стиль керування автомобілем. Це дозволяє Вам повністю реалізувати потенціал автомобіля та зберегти контроль над ним.

 

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Golf GTI Performance

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen