Створіть Вашу особисту зону комфорту.

Елегантне рішення: оздоблення опціональною шкірою Vienna створює атмосферу комфорту в салоні Вашого автомобіля. Цей натуральний матеріал чорного кольору з перфорацією, через яку видно контрастний колір Flash Red.

Перфорована шкіра прикрашає центральну частину сидіння, а також внутрішню частину підтримки попереку на обох передніх спортивних сидіннях. Їх не лише можна регулювати з точки зору висоти та підтримки попереку, але також вони мають функцію підігріву та забезпечують надійну підтримку та чарівний комфорт. Ви також можете придбати сидіння водія з електричними регулюваннями. Практичні шухлядки під передніми сидіннями нікуди не зникли.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Golf GTI Performance

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen