Entdecken Sie edles Rennsport­ambiente.

Pole-position, коли мова йде про атмосферу. Коли Ви відкриєте двері водія, то будете вражені накладками на порогах, які підсвічуються червоним кольором. Як тільки Ви сядете у спортивні сидіння, що регулюються за висотою, а також мають гаманці на спинках сидінь та оббивку з традиційним клітчатим візерунком Clark, то відчуєте чисту потужність на кінчиках пальців завдяки скошеному спортивному керму, оздобленому шкірою, з логотипом GTI, а також важелю перемикання передач у формі м'ячика для гольфу (для МКП).

Під час керування автомобілем Ви побачите реалізацію можливостей цього автомобіля на анімованому, кольоровому екрані на панелі приладів або ж отримаєте задоволення від вигляду панелі приладів у характерному дизайні GTI та центральної консолі із спортивними накладками. Відчуття спорту доповнюється завдяки накладкам на педалях із матової нержавіючої сталі, що вирізняються точним розташуванням точок натискання, які можна знайти у дійсно гоночних автомобілях.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Golf GTI Performance

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen