Управління жестами.

Маленькі жести можуть чимало досягти. Це стосується не лише міжособистісних стосунків, але й функції управління жестами у новому Golf GTI. Ця функція робить ще комфортнішим управління навігаційною системою Discover Pro. Вона дозволяє легко подорожувати у головному меню та багатьох підменю лише за допомогою жесту прокрутки зліва направо для зміни сторінок. Наприклад, лише одним рухом руки Ви можете перемикатися з радіостанції на радіостанцію, з пісні на пісню, з фотографії на фотографію. Для кожного жесту Ви використовуєте кольоровий код в інтерфейсі користувача, щоб побачити де функція управління жестами увімкнена, а де ні. Однак традиційна можливість управління звісно ж також доступна у будь-який момент.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Golf GTI Performance

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen