Відкрийте для себе світ легенди.

Звісно ж натхнення для дизайну Golf GTI Performance прийшло зі світу автомобільного спорту. Передня частина з ще більш вузькими фарами головного світла, типова структура решітки радіатора у вигляді шестигранної сітки та лаковані чорні повітрозабірники дозволяють визначити, що перед нами справжній спадкоємець першого GTI. Класичні червоні молдинги проходять з решітки радіатора з написом GTI до фар головного світла, підкреслюючи загальне враження від динаміки. Це враження надалі посилюється завдяки потужному вигляду бамперів, які є унікальною особливістю GTI.

Його профіль виглядає спортивним завдяки розширеним бічним порогам, які створюють враження, ніби вже занижений Golf GTI має ще менший кліренс, а також завдяки напису та логотипу GTI на двох передніх крилах.

Задня частина автомобіля також привертає увагу завдяки матовому дифузору та хромованим насадкам на лівій та правій випускних трубах у поєднанні із заднім спойлером, пофарбованим у колір кузова. Затемнені світлодіодні задні ліхтарі та світлодіодна підсвітка номера створюють найкраще враження вночі.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Golf GTI Performance

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen