Цей двигун надихатиме Вас знову і знову.

Просто поверніть ключ запалювання і Ви відчуєте прилив адреналіну. Бензиновий дволітровий двигун TSI потужністю 245 к.с. з системою безпосереднього впорскування пального зможе розігнати Golf GTI Performance до вражаючої максимальної швидкості 246 км/год. Прискорюйтесь від 0 до 100 км/год за 6,2 секунд зі швидкістю блискавки та пам'ятайте, що керування автомобілем - це більше, ніж просто пересування з пункту A у пункт B. Вам точно сподобається той факт, що для GTI Performance диски гальм було збільшено до 340 мм і додатково прикрашено логотипом GTI на гальмівних колодках.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Golf GTI Performance

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen