Правильно розміщуєтеся не лише Ви, а й звук у Golf GTI.

Бажаєте насолоджуватися кожним нюансом Вашої музики з м'якими низькими та кристально-чистими високими частотами? Якщо так, то Вам необхідно послухати аудіосистему Dynaudio від найкращих спеціалістів з Данії. Вісім динаміків, що були спеціально спроектовані для салону Вашого автомобіля, сабвуфер та цифровий 10-канальний підсилювач з вихідною потужністю 400 Вт програють ідеальний саундтрек для кожної подорожі.

Цифровий процесор для обробки сигналів (DSP) налаштовує вихід звуку з кожного динаміка відповідно до його розташування в автомобілі, щоб водій та пасажири могли почути звук таким чином, ніби займають ідеальне положення для прослуховування. Неважливо, чи подобається Вам гучна або м'яка музика, полюбляєте рок, електронну музику або ж класику - Ви прибудете у пункт призначення розслабленими.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Golf GTI Performance

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen