Залишайтесь up-to-date на Вашому шляху.

Пакет сервісів Car-Net Guide & Inform доступний для замовлення у поєднанні з навігаційними системами Discover Media та Discover Pro. Він дозволяє Вам користуватися актуальними даними з Інтернету, наприклад, функціями інформування про дорожні затори попереду або про наявність вільних паркувальних місць*. Скориставшись пошуком об'єктів інфраструктури, Ви можете відкрити варті уваги пункти призначення, такі як готелі, ресторани або заправні станції.


Пакет Guide & Inform Plus, що доступний безкоштовно упродовж року з системою Discover Pro, робить пошук шляху ще простішим.  

 

*Інформація про дорожні затори та наявність паркувальних місць поки що недоступна для України.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Golf GTI Performance

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen