VW Golf: Датчик Blind Spot

 

Якщо автомобіль наближається до Вас ззаду і залишається невидимим у зовнішніх дзеркалах або у внутрішньому дзеркалі заднього виду, то він знаходиться у «мертвій» зоні. Перед зміною смуги руху допомагає надійний погляд через плече, але тепер цю функцію виконує опціональна система контролю «мертвих» зон. Починаючи зі швидкості у 15 км/год, датчик може попередити Вас через активацію світлодіодного індикатора на зовнішніх дзеркалах заднього виду Вашого Golf. Якщо Ви увімкнули покажчик повороту, то індикатор починає блимати яскравіше і швидше, звертаючи Вашу увагу на автомобіль у «мертвій» зоні.

У поєднанні з системою контролю дотримання смуги Lane Assist система контролю "мертвих" зон може навіть втрутитися за допомогою корегувального руху керма перед зміною смуги руху.

Система контролю поперечного руху позаду Rear Traffic Alert навпаки допомагає Вам у межах дії системи під час виїзду заднім ходом з місця для паркування. Датчики у задньому бампері відстежують дорожній рух позаду автомобіля. Якщо інший автомобіль, велосипедист або пішохід наближаються до Вас збоку, система попередить Вас за допомогою акустичного сигналу, а також за допомогою повідомлення на екрані мультимедійної системи. Якщо Ви не відреагуєте вчасно, система може зменшити наслідки або навіть запобігти майбутньому зіткненню через активацію гальмівної системи.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити