VW Golf: ACC та Front Assist

 

Зберігайте безпечну дистанцію до автомобіля попереду під час керування автомобілем. Опціональна система адаптивного круїз-контролю допомагає Вам у цьому.

Система адаптивного круїз-контролю вимірює відстань та швидкість автомобілів, що рухаються попереду. У чергах та дорожніх заторах система взаємодіє із опціональною коробкою перемикання передач з подвійним зчепленням DSG для гальмування Вашого Golf до повної зупинки та автоматичного руху вперед через деякий час. У межах дії системи система адаптивного круїз-контролю (ACC) може утримувати безпечну дистанцію до автомобіля попереду на швидкості до 210 км/год.

Іноді трапляється непередбачуване і необхідне екстрене гальмування. У таких випадках опціональна система фронтального контролю Front Assist може бути корисною. Ви отримаєте попередження, якщо система визначить критичну ситуацію зіткнення. У критичних ситуаціях система також допомагає у гальмуванні або навіть автоматично гальмує автомобіль для зменшення сили зіткнення.

Система екстреного гальмування в умовах міста City Emergency Braking може втрутитися під час руху автомобіля на маленькій швидкості у місті, якщо система розпізнання пішоходів розпізнає, що пішохід раптово вийшов на дорогу. Система надає відповідні попередження, допомагає у гальмуванні або ж гальмує автоматично - завжди у межах дії системи. В ідеальному випадку це дозволить уникнути зіткнення або щонайменше зменшити його наслідки.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити