VW Golf GTI: Телефонія

 

Ви не пропустите більше жодного дзвінка, поки Ви зосереджені на дорозі. Два опціональні інтерфейси мобільного телефона роблять користування телефоном під час керування автомобілем простим та зручним. Високоякісний звук забезпечується завдяки цифровому процесору оброблення мовленнєвих сигналів, вбудованому у дах передовому мікрофону та автомобільним динамікам. З'єднання із зовнішньою антеною забезпечує оптимальне приймання навіть поганого сигналу.

У варіанті Comfort Ви підключаєте Ваш мобільний телефон до зовнішньої антени через індуктивне (бездротове) з'єднання в центральній консолі. Це означає, що Ви можете більше не купувати відповідне кріплення для мобільних телефонів.

У версії Business телефонний дзвінок, який був розпочатий поза автомобілем, також може бути переданий на систему гучного зв'язку через Bluetooth, поки мобільний телефон залишається у Вашій кишені. Системою можна управляти за допомогою голосових команд, через багатофункціональне кермо або за допомогою мультимедійної системи.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити