VW Golf GTI: Екстер'єр

Звісно ж натхнення для дизайну нового Golf GTI прийшло зі світу автомобільного спорту. Передня частина з ще більш вузькими фарами головного світла, типова структура решітки радіатора у вигляді шестигранної сітки та лаковані чорні повітрязабірники дозволяють визначити, що перед нами справжній спадкоємець першого GTI. Класичні червоні молдинги проходять з решітки радіатора з написом GTI до маленьких фар головного світла, підкреслюючи загальне враження від динаміки. Це враження надалі посилюється завдяки потужному вигляду бамперів, які є унікальною особливістю GTI.

Його профіль виглядає спортивним завдяки розширеним бічним порогам, які створюють враження, ніби вже занижений Golf GTI має ще менший кліренс, а також завдяки напису та логотипу GTI на двох передніх крилах.

Задня частина автомобіля також привертає увагу завдяки матовому дифузору та хромованим насадкам на лівій та правій випускних трубах у поєднанні із заднім спойлером, пофарбованим у колір кузова. Затемнені світлодіодні задні ліхтарі та світлодіодна підсвітка номера створюють найкраще враження вночі.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити