Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Інспекційний сервіс і технічне обслуговування.

Безпека на дорозі: інспекційний сервіс і технічне обслуговування автомобіля.

Ваш Volkswagen викладається на повну щодня. Будь ласка, дайте нам кілька хвилин на безоплатне діалогове приймання. Іншими словами, ми оглянемо автомобіль спільно з вами. Наші оригінальні послуги також доступні в межах експрес-сервісу - швидко й без попереднього запису.

Виберіть категорію:

Засвітився напис «Сервіс»?

Періодичність і регламент інспекційного сервісу.

Залежно від оснащення й умов експлуатації автомобіля інспекційний сервіс проводять із фіксованими або гнучкими інтервалами. Незалежно від того, яке авто ви маєте - up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan чи іншу модель Volkswagen, усі пов'язані з безпекою аспекти перевірятимуть та обслуговуватимуть фахівці офіційного дилера Volkswagen. Діагностика автомобіля гарантовано виявляє недоліки в електронних системах. Дізнатися про регламент й інтервали інспекційного сервісу можна в інтернеті.

Заміна моторної оливи.

Коротка зупинка задля довговічності двигуна.

Заміна моторної оливи - запорука довгого строку служби двигуна. Ми замінимо стару оливу на свіженьку оригінальну, котра забезпечить якнайкращий захист й економічність агрегата. Щоб олива була чистою якомога довше, замінимо також масляний фільтр і прокладки - звісно, використовуючи Оригінальні запчастини Volkswagen.

Плавність ходу.

Автомобіль має служити кільком поколінням: зберігаємо цінність.