Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Глушники.

Несправний глушник? Оригінальні запасні частини Volkswagen забезпечать вам менше стресу, більше спокою й тиші. Тиша – це просто: оригінальний глушник знижує притаманні циклу згоряння шуми до рівня, що фактично нижчий за визначений законодавством. Тут ви дізнаєтесь, як це працює й що можна зробити, аби якомога довше зберегти такий статус-кво.

Оригінальні глушники Менше стресу, більше спокою й тиші.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Тихий результат.

Зниження шуму під час руху до рівня, нижчого за визначений законодавством.

Довший строк служби.

Досягається завдяки використанню витривалих матеріалів, як-от неіржавка сталь, і конструкції, що запобігає накопиченню вологи.

Оптимізація динамічних характеристик двигуна й витрати пального.

Завдяки низькому опору потоку й зменшеному зворотному тиску у випускній системі.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Існують речі, яких не буває забагато. Наприклад, тиша і спокій. Оригінальні глушники поглинають шуми випускної системи надзвичайно ефективно - вони на 2 децибели тихіші, ніж визначений законом стандарт. Високоякісна неіржавка сталь та ефективний захист від корозії дають змогу гарантувати подовжений строк служби навіть попри екстремальний діапазон коливань температури, вібрацію двигуна, дорожню сіль і вплив інших зовнішніх чинників, щоб ви могли цілком зосередитися на подорожі. Ще один бонус - нижчий рівень шумового забруднення довкілля.

Дещо більше, ніж просто тиша і спокій. Попри основне завдання – знижувати рівень шуму – ваш оригінальний глушник Volkswagen має ще кілька тузів у рукаві.

Менше шумів.

Вихлопні гази виходять із камери згоряння з дуже гучним звуком, а глушник обмежує його гучність.

Чистий автомобіль.

Неочищені вихлопні гази не повинні потрапляти в атмосферу чи ваш автомобіль. Випускна система очищує їх до рівня, визначеного законодавством, а глушник випускає назовні.

Оптимальна продуктивність двигуна.

Сучасні випускні системи надзвичайно точно відповідають особливостям двигуна й автомобіля, тому якнайкраще відводять вихлопні гази без шкоди для динаміки двигуна.

Проблеми з випускною системою. Відпустіть педаль гальма. Обережно дістаньтеся найближчого сервісного центру для діагностики двигуна.

Що варто знати про глушник. Чому не варто експериментувати з глушником і що можна зробити для подовження строку його служби? Пропонуємо 3 головні поради.

Більші відстані – довший строк служби.

У поїздках на короткі дистанції випускна система не нагрівається. У результаті утворюється агресивний конденсат із суміші води й сірчаної кислоти, який роз'їдає глушник зсередини, викликаючи корозію.

Інколи шуміти буває дорого.

Ваш автомобіль звучить надто голосно через модифікований або зношений глушник? Ви не лише шкодите довкіллю, але й ризикуєте отримати штраф.

Оптимальне функціонування завдяки відповідним деталям.

Конструкція випускної системи враховує всі особливості вашого Volkswagen і його двигуна, тому замінювати зношені чи пошкоджені компоненти варто на Оригінальні запасні частини Volkswagen, що ідеально пасують до вашої системи.

Як дізнатися, що глушник пошкоджений?

Просто прислухайтеся - чи не занадто шумить ваш Volkswagen? Можливо, щось брязкає, торохтить чи надто голосно гуде? Але в будь-якому разі варто підстрахуватися, тож регулярно перевіряйте стан вашого глушника, наприклад у межах огляду автомобіля в офіційного дилера Volkswagen.

Чому обов’язково замінювати його?

Несправний глушник шкідливий і небезпечний для вас, довкілля й інших людей. Підвищений шум викликає стрес у тварин і людей, слабне ваша зосередженість, ви можете не почути попереджувальний сигнал.

Безконтрольний вихід відпрацьованих газів може призвести до пошкодження деталей поряд із глушником, а деталі, що сипляться з автомобіля, загрожують іншим учасникам дорожнього руху.

Чи можна замінити глушник самотужки?

Буде краще, якщо експерт замінить ваш глушник. Підвіска глушника має бути жорсткою й водночас гнучкою, щоб надійно втримувати його на місці й гасити коливання. Неправильне встановлення може призвести до появи вібрацій, що можуть у найгіршому разі пошкодити випускну систему й днище автомобіля.

А ви знали, що...

...без глушника звуки, якими супроводжується цикл згоряння, нагадували б звучання відбійного молотка?

...сприймана гучність подвоюється зі зростанням реального рівня гучності всього на 3 дБ?

...з 2024 року на території ЄС діятиме обмеження максимального рівня гучності автомобілів до 68 дБ, що приблизно відповідає рівню гучності звичайної розмови?