Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Амортизатори.

Замініть ваші амортизатори вже зараз задля максимального комфорту й безпеки. Оригінальні амортизатори забезпечать вам незмінно високий комфорт і безпеку. Тут ви дізнаєтесь, у чому полягають їхні особливості та як вони працюють.

Оригінальні амортизатори. Комфорт навіть на вибоїнах.

Переваги для вас Інформація по продукту.

Переваги для вас

Переваги для вас

 • Безпека.

  Зменшення впливу вібрацій і сприяння роботі систем підтримки (наприклад, електронної системи стабілізації або протиблокувальної гальмівної системи).

  Витривалість.

  Максимальна ефективність на високих швидкостях і зі значним навантаженням (наприклад, під час буксирування важкого причепа чи перевезення великої кількості багажу).

  Економічна вигода.

  Захист кузова та інших компонентів автомобіля від надмірного зношення.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Ефективна співпраця як запорука комфорту й безпеки: оригінальні амортизатори чудово підходять для вашого Volkswagen, його підвіски й систем підтримки. Вони гарантують плавність ходу і спокійні подорожі, допомагають тримати курс на крутих поворотах і під час різкого гальмування, а також під час руху з повним навантаженням, коли з вами подорожує сім'я.

Коли перевіряти?

Амортизатори слід регулярно оглядати після подолання перших 60 000 км, наприклад під час кожної заміни шин. Це дасть змогу гарантувати оптимальне зчеплення протягом усього року, передусім - на вкритих льодом і снігом ділянках узимку. Крім того, у процесі весняного огляду ви зможете відразу виявити сліди дорожньої солі, вологи й бруду.

Як проявляються дефекти?

Контролювати стан амортизаторів непросто, адже зазвичай вони приховані за шинами. До того ж вони зношуються поступово, а ви відповідно коригуєте стиль водіння й можете не помічати погіршення ходових якостей вашого Volkswagen: це може бути деяка «м'якість» підвіски під час входження в поворот, незначне збільшення гальмівного шляху тощо. З огляду на це виявити максимально допустиме зношення непросто, тож обов'язково регулярно перевіряйте амортизатори, і бажано - в офіційного дилера Volkswagen.

Чи небезпечні несправні амортизатори?

Несправні амортизатори менш ефективно компенсують вібрації і не забезпечують належну стабілізацію. Погіршується зчеплення шин із поверхнею дороги. У результаті збільшується гальмівний шлях, погіршується курсова стійкість, стають нестабільними ходові якості, причому насамперед це виявляється на поворотах. Як наслідок, системи підтримки втручаються раніше, що можна помітити за погіршенням динаміки.

Завдання, які виконують амортизатори задля вашої безпеки. Ці невидимі помічники значно підвищують рівень комфорту й безпеки під час поїздок: амортизатори поглинають вібрації, викликані нерівною поверхнею, забезпечують контакт між колесами й дорогою, підвищують стабільність ходових якостей вашого Volkswagen.

Безпечні поїздки.

Завдяки амортизаторам шини постійно перебувають у контакті з дорогою під час прискорення, гальмування й на поворотах.

Ніякого гуркоту.

Амортизатори швидко компенсують вібрації, що можуть виникати внаслідок наїзду на нерівності чи вибоїни або під дією поперечного вітру, гарантуючи спокій і рівновагу в поїздках.

Безпечна взаємодія.

Електронні системи підтримки, як-от протиблокувальна гальмівна система та електронна система стабілізації, піклуються про вашу безпеку під час прискорення, гальмування й кермування, але для цього амортизатори мають працювати як слід.

Цікаві факти.

Амортизатори варто було б назвати демпферами вібрацій, адже вони не гасять удари, а поглинають вібрації й перетворюють їх на тепло.

Несправні амортизатори. Коротший гальмівний шлях. Амортизатори спільно з гальмами й колесами піклуються про вашу безпеку на дорозі. Якщо вони працюють як треба, гальмівний шлях під час руху зі швидкістю близько 80 км/год буде приблизно на 6 м коротшим.