Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Корисні поради.

Подорожуйте безпечно: чи то у справах, чи у відпустці. Наші поради й пропозиції допоможуть спокійно планувати поїздки та безпечно діставатися цілей.

Належна підготовка.

Відпустку спланували. Маршрут окреслили. Речі повантажили. Поїхали? Аби поїздка була безтурботною, ми підготували для вас декілька порад. Щасливої дороги!

Як складати багаж.

У разі екстреного гальмування навіть маленькі предмети можуть перетворитися на небезпечні ракети. Дізнайтеся, як правильно складати багаж і нічого не забути.

Поїздки з дітьми. Малюк їде з вами? О, це буде видатна подорож. Наші поради допоможуть вам зібратися в дорогу й підготуватися до всіляких несподіванок.

Безпека дітей.

Неабиякий комфорт, легке використання, перевищення вимог стандарту ECE-R44/04 - ось що таке дитячі автокрісла від Volkswagen.

Поїздки з тваринами. Наш контрольний список допоможе вам підготувати себе й вашого чотирилапого друга до поїздки. У магазині аксесуарів Volkswagen ви знайдете чимало рішень для багажного відсіку, аби кудлаті почувалися в безпеці.

Поїздки за кордон.

Безпека й задоволення в кожній поїздці: Volkswagen пропонує програму «Гарантія мобільності» - навіть за кордоном. Тут ви дізнаєтеся про особливості дорожнього руху на теренах Європи й інформацію про наявні послуги.