Відкрийте для себе абсолютно нове почуття простору.

Touareg забезпечує повну свободу руху. Салон орієнтований не лише на водія, якому забезпечена чітка видимість дороги та всіх систем автомобіля, але й на пасажирів. Вони зможуть насолоджуватися світлом, свіжим повітрям або побачити зірки через панорамний підйомно-зсувний дах.

Доступний простір у багажному відділенні та задній ряд сидінь, що зсувається та складається у конфігурації 40:20:40, роблять Touareg надзвичайно багатофункціональним. Оскільки дверцята багажного відділення оснащено електроприводом, їх можна відкрити або закрити за натиском кнопки. У Вас буде все необхідне обладнання для подорожей на маленькі та великі відстані завдяки додатковій системі організації багажу, яка оснащена ременем для закріплення багажу та рейками, а також двосторонній оббивці підлоги багажного відділення.

Якщо Вам не вистачає місця у багажному відділенні, то можна скористатися рейлінгами на даху. Завдяки їм Ви зможете перевозити громіздкий багаж, наприклад, велосипеди, лижі чи каяк. Рейлінги кольору Anodised Black або Silver підкреслюють виразний спортивний зовнішній вигляд вашого Touareg, навіть якщо Ви нічого не перевозите на даху. 

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити