Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

До уваги власників Golf Sportwagen (Variant).

Щодо зміни контактного номеру телефону Служби підтримки власників VW Golf Sportwagen (Variant).

27.12.2018

Змінено номер телефону Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen.

Актуальний контакт: +38 (044) 393 93 12.

Лінія працює у будні дні з 08:00 до 20:00.

E-mail: poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Дякуємо за співпрацю!

Звернення до власників Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), чиї автомобілі ще не пройшли етап індивідуальної сертифікації.

26.11.2018

Шановні власники автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant),

якщо на даний момент Ваш автомобіль не було індивідуально сертифіковано, просимо звернутися до Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen найближчим часом.

Контакти: +38 (044) 537 60 02

E-mail: poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Дякуємо за співпрацю!

Оновлення інформації щодо Volkswagen Golf Sportwagen (Variant). Статус процесу індивідуальної сертифікації та початок реєстрації

28.09.2018

Як нещодавно повідомлялося, 15 серпня компанія «Порше Україна» розпочала роботу з  власниками автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) щодо отримання ними індивідуальних сертифікатів. На цей момент половину вказаних автомобілів уже сертифіковано. Успішна сертифікація є офіційним підтвердженням того, що дані автомобілі відповідають усім необхідним вимогам українського законодавства щодо технічної та екологічної безпеки (включаючи допустимий рівень викидів забруднюючих речовин). Індивідуальна сертифікація - це перший крок, який гарантує можливість подальшої експлуатації імпортованих автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant),  в яких було виявлено невідповідності у процесі отримання сертифіката.

Крім того, «Порше Україна» розпочала другий, фінальний крок - реєстрацію  першої групи зазначених автомобілів. Під час реалізації нещодавно ініційованого пілотного проекту перший власник автомобіля Volkswagen Golf Sportwagen уже отримав нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Наші старанні зусилля спрямовані на забезпечення швидкої реєстрації всіх інших автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant), які  були імпортовані в Україну.

Детальнішу інформацію повідомлятимуть безпосередньо власникам зазначених автомобілів телефоном. Учергове наголошуємо, що «Порше Україна» має намір покрити супутні витрати та компенсувати власникам цих автомобілів  завдані незручності.

Ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами та інформуватимемо їх про наші наступні кроки.

Якщо у вас є запитання або будь-яка додаткова інформація, контактуйте з нами:

Гаряча лінія: +38 (044) 537 60 02

E-mail: poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Індивідуальну сертифікацію розпочато. Інформація для власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant).

17.08.2018

Текст оновлено 27.08.2018

24 травня 2018 р. ТОВ «Порше Україна» повідомляла про виявлення можливих невідповідностей в процесі отримання сертифіката для автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant).

У зв'язку з цим інформуємо, що запропонований варіант вирішення даного питання передбачає необхідність індивідуальної сертифікації та реєстрації автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant). 

З 15 серпня 2018 р. розпочато процес індивідуальної сертифікації зазначених автомобілів для першої групи власників.

Будь ласка, чекайте на дзвінок від Служби підтримки клієнтів Volkswagen Golf Sportwagen для вибору зручної для Вас дати і часу проходження індивідуальної сертифікації.

Якщо у Вас будуть запитання або додаткова інформація, звертайтеся за телефоном гарячої лінії +38 (044) 537 60 02 або повідомляйте інформацію на електронну адресу poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua.

Порше Україна надзвичайно шкодує про незручності, яких довелося зазнати власникам та клієнтам вказаних автомобілів, та намагається якнайшвидше знайти для них сприятливе рішення.

Оновлення статусу Порше Україна щодо автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant) станом на 19.07.2018р.

Текст оновлено 20.07.2018

24 травня компанія Порше Україна повідомила про виявлення можливих невідповідностей в процесі отримання сертифікату для автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant) у кількості 2800 одиниць. Це автомобілі мексиканського виробництва, які були імпортовані в Україну компанією Порше Україна, починаючи з вересня 2017 року. Немає жодних ознак того, що зазначена вище ситуація стосується будь-яких інших автомобілів марки Volkswagen або інших автомобільних брендів, що входять до складу концерну Volkswagen Group. Щодо автомобілів Golf Sportwagen (Variant) триває всестороння перевірка можливих невідповідностей в процесі отримання сертифікату. Наразі така перевірка ще не завершена.

В даний момент продовжується офіційна комунікація з компетентними державними установами для знаходження юридично обґрунтованого та сприятливого для клієнтів рішення. При цьому, основною нашою метою є прийняття рішення без будь-яких негативних наслідків для клієнтів, для чого Порше Україна докладає значних зусиль. Важливо зазначити, що автомобілі  Golf Sportwagen (Variant) є технічно безпечними та можуть надалі повноцінно експлуатуватися на дорогах. Можливе вилучення автомобілів з обігу є малоймовірним.

Ми працюємо над сертифікацією зазначених автомобілів. В даний час ми деталізуємо та систематизуємо сам процес і вже було успішно проведено кілька початкових етапів. Наступним кроком буде розгляд можливості повторної реєстрації вказаних автомобілів. Орієнтовно, з моменту узгодження всіх деталей, нам знадобиться декілька місяців для повної реалізації вказаного процесу для всіх автомобілів Golf Sportwagen (Variant). Буде розроблено таку процедуру, завдяки якій, за участі представників нашої дилерської мережі, буде гарантована швидка реалізація рішення. Ми будемо супроводжувати власників цих автомобілів і маємо намір покрити пов'язані з цим витрати та забезпечити компенсацію за створені незручності.

Порше Україна надзвичайно шкодує про незручності, яких довелося зазнати власникам та клієнтам вказаних автомобілів, та намагається якнайшвидше досягти сприятливого рішення. 

Щодо виявлення можливих шахрайських дій. Повідомлення для власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)

08.06.2018

ТОВ "Порше Україна" повідомляє про можливі шахрайські дії, направлені проти власників автомобілів Golf Sportwagen (Variant) у зв'язку з виявленими невідповідностями у сертифікатах. Зокрема, мають місце дзвінки, під час яких власникам повідомляють про скасування державної реєстрації автомобілів і, на цій підставі, вимагають від власників передати їм автомобіль.
Зазначаємо, що ТОВ "Порше Україна" знаходиться у процесі офіційної комунікації з відповідними державними установами і наразі у нас відсутня офіційна інформація про скасування реєстрації автомобілів Golf Sportwagen (Variant) в Україні. При надходжені до Вас від невідомих осіб інформації щодо можливого скасування реєстрації Вашого автомобіля, наполегливо просимо Вас повідомити про це Головний сервісний центр МВС за телефоном 044 290 19 88 або на електронну адресу info(kwfat)hsc.gov(kwfdot)ua, та повідомити ТОВ "Порше Україна" про це за телефоном 044 492 97 27 або на електронну адресу poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua
На даний момент, ми інтенсивно працюємо над пошуком сприятливого для клієнтів рішення. Як тільки у нас буде інформація щодо подальшого плану дій, ми в найкоротші строки повідомимо про це.

Компанія Порше Україна перевіряє наявність можливих невідповідностей, що мали місце в процесі отримання сертифікату на імпортовані автомобілі Volkswagen, моделі Golf Sportwagen (Variant).

24.05.2018

У нас є підстави вважати, що були виявлені невідповідності в процесі отримання сертифікату для автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant) у кількості 2800 одиниць в Україні. Це автомобілі мексиканського виробництва, які були імпортовані компанією Порше Україна, починаючи з вересня 2017 року. 

На даний момент, ми інтенсивно працюємо над з'ясуванням фактів, а також над пошуком сприятливого для клієнтів рішення. З цією метою ми знаходимося у процесі офіційної комунікації з відповідними державними установами. Як тільки у нас буде інформація щодо подальшого плану дій, ми в найкоротші строки повідомимо про це.